Drobečková navigace

Úvod > Pro rodiče > Aktuality > Oznámení o prodloužení přerušení provozu do 3.11.2020

Oznámení o prodloužení přerušení provozu do 3.11.2020Datum konání:
29.10.2020

Vážení rodiče,

bohužel situace v mateřské škole není moc příznivá. Máme z Krajské hygienické stanice potvrzeny další dva případy pozitivně testovaných. Dle pokynů Krajské hygienické stanice jsem včera a dnes obvolávala většinu rodičů s informací o nařízené karanténě pro děti. Bohužel tato karanténa se dotýká i pedagogického personálu a to je důvod, proč není možné provoz mateřské školy zahájit již v pondělí. Rozhodnutí o prodloužení přerušení provozu mateřské školy jsem umístila do přílohy.

Všem rodičům děkuji za pochopení, na zdravé děti se budeme těšit ve středu a nemocným přeji lehký průběh a brzké uzdravení.

Mgr. Miroslava Weissová

Soubory ke stažení

Rozhodnutí o přerušení provozu do 3.11..pdf