Drobečková navigace

Úvod > Pro rodiče > Aktuality > Informace pro rodiče!!!

Informace pro rodiče!!!Datum konání:
22.10.2020

Jak už jistě víte, i k nám bohužel dorazilo onemocnění COVID - 19. Dnes jsem hovořila s krajskou hygienckou stanicí, která mi oznámila, že ve třídě Hvězdiček máme potvrzený pozitivní výsledek u jednoho dítěte. Ke styku s pozitivním dítětem došlo dne 14.10.2020 a týká se to třídy Hvězdiček a třídy Sluníček, a to včetně učitelek a asistentek. Třída Měsíčků byla samostatně, takže se jich karanténní opatření netýká. S rodiči, jichž se karanténa týká jsem hovořila telefonicky a veškeré informace ze strany krajské hygienické stanice k dalšímu postupu si můžete pročíst v příloze.

Všem rodičům mockrát děkuji za vstřícnost a pochopení v této nelehké situaci, která nakonec vedla k nutnosti uzavření mateřské školy. Se zdravými dětmi bychom se měly setkat dne 2.11.2020 ve školce a nemocným dětem posílám mnoho pozdravů a přeji brzké uzdravení.

Mgr. Miroslava Weissová

Soubory ke stažení

dopis pro rodiče_COVID-19_2001010.docx.pdf