Úvod > Pro učitelky > Sluníčka

foták.jpg

FOCENÍ

v úterý 17.5. nás v dopoledních hodinách čeká společné focení po třídách, podle počasí buď venku na zahradě nebo ve vnitřních prostorách.

Milí rodiče ve čtvrtek 19.5. nás čeká PROJEKTOVÝDEN, který se uskuteční v Ratibořicích.

zámek[2].jpg

Co nás čeká: Výlet do Babiččina údolí v Ratibořicích s průvodcem v dobovém kostýmu, kde děti plní během cesty úkoly zaměřené na pohádky Boženy   Němcové. Za splněné úkoly dostává skupina části mapy, kterou na závěr složí a mohou tak najít sladký poklad.

Naučná trasa s kostýmovaným místním průvodcem v dobovém selském kroji vede od Ratibořického zámku přes park, kaštanovou alejí k sousoší Babičky   s dětmi, dále k Rudrovu mlýnu, přes Staré Bělidlo, k Viktorčinu splavu a zpět.

Celý projekt je financován ze Šablon III.

Odjezd od školky bude v 8 hodin, proto prosíme, aby děti dorazily do školky nejpozději do 7:45 hod.

Co sebou: batůžek, uzavíratelnou lahvičku s pitím, 1 sušenku. (Ve školce děti dostanou do batůžků svačinku a jablíčka)

Předpokládaný návrat: kolem 12 hodiny, proto bude posunutý oběd. Vyzvedávání dětí po obědě bude také posunuto až na 13 hodinu. Děkujeme.

řeka.jpg                      splav.jpg