Drobečková navigace

Úvod > Pro rodiče > Aktuality > ŠKOLNÍ VÝLET DNE 16.6.2022

ŠKOLNÍ VÝLET DNE 16.6.2022   

ŠKOLNÍ VÝLET STARÉ HRADY U JIČÍNA SKŘÍTEK1.png

 

Dne 16.6.2022 se uskuteční školní výlet do Starých Hradů u Jičína. Výlet je zajištěn pro celou mateřskou školu. Odjezd je plánován v 7:30 ze zastávky od Sokolovny. Ve Starých Hradech se zúčastníme dvou pohádkových okruhů, na kterých děti uvidí i uslyší mnoho zajímavých příběhů, krásných skřítků a spoustu jiných pohádkových bytostí. Součástí areálu je i malý zvěřinec. Předpokládaný návrat je 15:00 hodin. Děti si budete moci vyzvednout v mateřské škole.

Dětem prosím připravte pití na celý den a něco dobrého na zub (prosíme volte sušenky bez čokolády) a pohodlné oblečení.  Svačinu, oběd a odpolední svačinu nám s sebou nachystá paní kuchařka. Příchod do MŠ nejpozději 7:15 hodin.

Předpokládaná cena výletu je 500Kč na dítě. Součástí ceny je doprava na místo a zpět a 2x vstupné na pohádkové okruhy. Na úhradu budou použity finanční prostředky na akce MŠ, případný doplatek bude rodičům doúčtován po uskutečnění výletu.        

                                                                                        SKŘÍTEK2.jpg