Drobečková navigace

Úvod > Pro rodiče > Aktuality > Opatření MŠ od 26.2.2021

Opatření MŠ od 26.2.2021Datum konání:
26.2.2021

Opatření MŠ od 26.2.2021

Opatření MŠ od 26.2.2021

Vážení rodiče, předem bychom Vám rádi poděkovaly za skvělou spolupráci v této nelehké době.

Snažíme se společnými silami vytvářet dětem prostor, ve kterém se jich tato těžká doba bude dotýkat co nejméně. Zatím se nám více méně daří udržet běžný chod mateřské školy, za což jsme všichni opravdu rádi.

S ohledem na zhoršující se situaci žádáme všechny rodiče, aby důsledně dodržovali protiepidemiologická nařízení a chránili důsledně zdraví své, svých dětí i zaměstnanců školy.

S účinností od 26.2.2021 bude dítě do mateřské školy doprovázet pouze jedna osoba. V prostorách mateřské školy se bude zdržovat co nejkratší dobu a bude mít nasazenu ochranu dýchacích cest splňující vládní nařízení.

V případě pozitivního výsledku na COVID 19 u dítěte neprodleně informujte ředitelku mateřské školy na telefonním čísle: 739 548 959.

Zároveň žádáme rodiče, kteří mají nařízenou karanténu, aby zvážili nutnost a vhodnost umístění dítěte do mateřské školy. Základem udržení chodu mateřské školy je velká ohleduplnost vůči ostatním dětem, rodičům i zaměstnancům mateřské školy.

Děkujeme všem za pochopení

 

 

Mgr. Miroslava Weissová a kolektiv mateřské školy