Drobečková navigace

Úvod > Pro rodiče > Aktuality > Informace o dopravní situaci

Informace o dopravní situaciDatum konání:
9.5.2023
Datum ukončení:
12.5.2023

Vážení rodiče, dnes se v naší ulici  objevilo dopravní značení, které od 9.5.2023 zakazuje stání v ulici Vančurova, přímo před mateřskou školou. Dle našich zjištění došlo k havarijní poruše parovodu. Oprava bude probíhat od 9.5.2023. Pokud nedojde k žádným komplikacím, je oprava plánovaná do 12.5.2023. Někteří také zaznamenali zábor na chodníku v zatáčce pod mateřskou školou, v tomto místě bohužel shodou okolností začaly Technické služby města Náchoda opravovat chodník. Tato oprava by neměla znamenat další omezení dopravní, ale spíše omezení pro pěší. Bylo nám přislíbeno, že se pokusí všechny práce dokončit v co nejkratším možném termínu.